#2 Pocket – garść linków z tygodnia

Written by on Listopad 6, 2016

kaktus

Dzisiaj zaczynamy kontrowersyjnym tytułem, ale zapewniam, tekst jest wyśmienity – mnie rozbawił do łez. Ma tyle odsłon, że mało prawdopodobne, że ktoś z Was go nie czytał, ale gdyby...Nie bądźcie dla siebie takimi p…

To, że strach jest złym doradcą to już wiemy. Co tracimy gdy się boimy? Sprawdźcie tutaj

clown horror

Masz małe dziecko i spodziewasz się drugiego? Przeczytaj, co może Cię zaskoczyć. Mam prawie 2,5 latka i 4 miesięczne niemowlę, więc przeczytałam z przyjemnością, choć ja się na szczęście wysypiam. Dziękuję Wam dzieci:)

I znów coś o strachu, który „nie da nam willi na Lazurowym Wybrzeżu”. Volant w jeszcze lepszej formie! O tym, jak zdecydowałam się na swój pierwszy krok – jeśli jeszcze nie czytaliście – tu

tea-381235_1280

Mamę Rysiową uwielbiam za niepowtarzalny styl, który jest balsamem na moje językoznawczo-polonistyczno-czytelnicze zapędy. Jeśli można o kimś powiedzieć, że ma lekkie pióro, to ten blog pisany jest ręką Anioła, co waży gram zaledwie. Za ten wpis kocham i ja też Mamo Rysiowa mam rolki papieru w spiżarce. I gigant by się przydał, nie wpadłam na to, wielkie dzięki! Zajrzyjcie koniecznie!

Blog szczęśliwej kobiety jest miejscem, które ostatnio namiętnie eksploruję. Bardzo mądre, wyważone posty, długie jak na blogowe standardy – takie lubię – skłaniające do refleksji. Dotee jest niezwykle inspirująca i posiada tę zdolność dzielenia się akceptacją siebie, Ciebie i świata nawet online. Poczujesz się dopieszczony i pogłaskany jej słowami czując, że są właśnie dla Ciebie. Niezwykła umiejętność.

wschód słońca

Michała Szafrańskiego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Chcecie znać powód, dla którego Michał otworzył szampana? Przeczytajcie:)

„Bądź jak drzewa, pozwól by martwe liście opadły” – cudowny, jak zawsze magiczny, artykuł Agnieszki Maciąg, która pisze o tym jak przetrwać listopad. Ja póki co eksploruje jej wpis o antidotum na chore zatoki bo od trzech dni moja głowa przypomina hutę.

yummy-donuts-and-milk-picjumbo-com

Udanej niedzieli!


Tagged as , , , • Jak to mówią strach jest złym doradcą. Bardzo ciekawy artykuł.

  • Marzena Kud

   Dzięki!

 • Dziękuję za te linki i kilka zdań zachęty – rzadko mam czas na samodzielne szukanie wartościowych wpisów, a tak bardzo bym chciała poznać polską blogosferę, poczytać coś wartościowego, mieć w zanadrzu jakiś tekst na komórce, do przeczytania w korku czy czekając na kolejne spotkanie… A tu wszystko podane na tacy, dziękuję 😍

  • Marzena Kud

   Proszę:) Ja też czytam głównie czekając na coś, gdzieś;)

 • Ciekawe linki podrzuciłaś! 🙂 Udało mi się znaleźć coś dla siebie 🙂

  • Marzena Kud

   Cieszę się:)

 • Dziękuję! 🙂

  • Marzena Kud

   🙂