O mnie


Cieszę się, że zajrzałeś:)

To z myślą o Tobie tworzę to miejsce. Od zawsze fascynował mnie drugi człowiek i jego wnętrze. Piękno i możliwości, jakie nosi w sobie każdy z nas. Wierzę, że masz w sobie siłę by zmienić swoje życie na takie, w którym poczujesz się wygodnie.

Może coś Cię teraz uwiera, czujesz, że nie żyjesz tak jakbyś chciał, a Twoje relacje pozostawiają wiele do życzenia? Może czujesz, że nie wykorzystujesz wszystkich swoich możliwości? Wiesz, że Twoje 5 minut jeszcze przed Tobą, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać?

Chcę Cię wesprzeć. Zaprosić na chwilę oddechu i refleksji w codziennej gonitwie.

Wierzę, że wszystkich zmian, jakich oczekujemy w swoim życiu, musimy poszukać w sobie.

Bądźcie zmianą, której chcecie. Gandhi

Jeśli chcesz rozwinąć skrzydła, przekuć swoje możliwości w działania, odnaleźć w życiu harmonię i spokój – cieszę się, że trafiłeś do mnie. Bo spokój ducha i dziecięca radość to buty, w których  czuję się wygodnie.

Wierzę, że zdrowe myślenie wzmacnia nas w poczuciu własnej wartości, pomaga dokonywać trafnych wyborów i obdarowuje lekkością ducha.


To Ci chcę podarować. Lekką głowę, odprężenie, życie bez zbędnego stresu, satysfakcję z relacji, rozwój własnych możliwości, jakość przeżywania codzienności.

Jestem dyplomowanym coachem pracującym zgodnie z etyką i standardami ICF. Współautorką 2 książek „Wychowanie do Osobistego Rozwoju. Pomysły na lekcje rozwijające kompetencje miękkie i umiejętności osobiste wśród dzieci i młodzieży.”

Skończyłam filologię polską, jakiś czas pracowałam jako dziennikarka. Jestem również dyplomowanym pracownikiem bankowym.  Mam 10 letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą, budowaniu zespołów i wspieraniu ich w rozwoju, przekraczaniu swoich barier. Wiem, jak trudno jest znaleźć równowagę w pogoni za sukcesem i ustabilizowanym, szczęśliwym życiem rodzinnym. Wiem, jak trudno jest być doskonałym pracownikiem, szefem, partnerem, rodzicem i jak łączyć te role. Sama jestem żoną i mamą dwójki dzieci.

Zawsze sprawiało mi satysfakcję obserwowanie jak ludzie się rozwijają i czerpią korzyści z pracy nad sobą. Czuję ogromną radość z towarzyszenia im w tej zmianie. Wierzę w ludzi i widzę ich energię. Mam za sobą kilkaset godzin coachingowych, podczas których widziałam jak dzieje się magia. Jak ludzie spełniają swoje marzenia, odkrywają siebie, zrzucają ciężar niezrealizowanych planów, ambicji i lekkim krokiem wchodzą w nowe życie.

Wierzę, że życie jest jak ubranie. Możesz je szyć na miarę, bądź przymierzać gotowe rozmiary. Jak pasuje góra, to dół za ciasny. Rękawy za długie, za krótkie, koszule zbyt wytaliowane, zbyt obszerne. Niektórzy lubią przepych, inni skromność. Szpilki lub obuwie sportowe. Jedno jest pewne – żebyś mógł działać na 100%, Twoje ubranie musi być wygodne. I zgodne z tym, co zamierzasz osiągnąć. Niejeden przyciasny krawat był powodem załamania. Niejedna szpilka o niebotycznych rozmiarach uratowała czyjąś randkę:)

Lubię patrzeć jak drobne zmiany powodują wielkie transformacje u moich klientów. Fascynuje mnie jak wielka przemiana zachodzi w życiu każdego człowieka, który pozbywa się ograniczających przekonań.

Poznaj moje wartości

W życiu kieruję się 7 nadrzędnymi wartościami:

Zdrowie – uważam, że stanowi parasol dla wszystkich innych życiowych działalności. Ważne jest dla mnie zdrowie w głowie, zdrowe pozytywne myśli, brak ograniczających przekonań.

Rodzina – jest dla mnie filarem i fundamentem życia.

Rozwój – życie to dla mnie podróż a rozwój pozwala nam szybciej się poruszać.

Radość – uwielbiam się cieszyć, doceniać drobne rzeczy, dbam o swoje wewnętrzne dziecko. Pomaga mi to w dostrzeganiu głęboko ukrytego piękna, wyzwalaniu kreatywności.

Uczciwość – uczciwość wobec siebie i innych.

Spokój – spokój jest moją ukochaną wartością. Nie utożsamiam go z siedzeniem w fotelu z książką i herbatą (choć uwielbiam), ale takim życiem, które pozwala mi zasypiać snem dziecka – bez wirujących w głowie problemów, wyrzutów sumienia i poczucia winy.

Przyjaźń – jeśli życie jest przechadzką po ogrodzie to przyjaźń ławeczką pod różanym krzewem.

Dla kogo to miejsce?

Dla wszystkich, którzy chcą coś zmienić, udoskonalić, rozwinąć. Dla szukających inspiracji do lepszego życia, w którym poczują się wygodnie. Dla szukających spokoju i harmonii, pragnących mieć satysfakcjonujące relacje, pracę i dobry kontakt ze sobą.

↗Możesz sprawdzić moją ofertę i umówić się na coaching indywidualny lub przyjść z partnerem na coaching dla par.

↗Możesz czytać mojego bloga, czerpać dla siebie inspiracje.

↗Możesz pobrać bezpłatne materiały oraz ebooki.

↗Możesz zapisać się na newsletter, żeby być na bieżąco z tym, co na Fitspirit a także dowiadywać się przedpremierowo, jakie mam najbliższe plany.

↗Możesz śledzić mnie na Facebooku, gdzie będziesz mieć dostęp do mojej codzienności i tego, co mnie aktualnie inspiruje.

↗Możesz do mnie napisać, jeśli chcesz porozmawiać.

↗Możesz się uśmiechnąć i  wrócić wieczorem z kubkiem herbaty. Ja wtedy prawdopodobnie będę piła czarną kawę i oglądała film z Paulem Newmanem. Możesz się przyłączyć.

Po prostu czuj się dobrze. O to mi chodzi????

 

Media:

Znajdziesz moje artykuły w  StressFree, gdzie piszę o tym jak uprościć swoje życie i relacje.

Razem z Katarzyną Skolimowską tworzę projekt Wychowanie do Osobistego Rozwoju, którego misją jest zmiana w polskiej edukacji. Uczenie kompetencji miękkich od najmłodszych lat. Znajdziesz nas TUTAJ.

Możesz mnie też znaleźć na Instagramie i Linkedin.

Przyłącz się do mnie na facebooku, a będzie nam raźniej!

 

Marzena Kud

marzena@fitspirit.pl