O mnie


Cieszę się, że zajrzałeś:)

To z myślą o Tobie tworzę to miejsce. Od zawsze fascynował mnie drugi człowiek i jego wnętrze. Piękno i możliwości, jakie nosi w sobie każdy z nas. Wierzę, że masz w sobie siłę by zmienić swoje życie na takie, w którym poczujesz się wygodnie.

Może coś Cię teraz uwiera, czujesz, że nie żyjesz tak jakbyś chciał, a Twoje relacje pozostawiają wiele do życzenia? Może czujesz, że nie wykorzystujesz wszystkich swoich możliwości? Wiesz, że Twoje 5 minut jeszcze przed Tobą, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać?

Chcę Cię wesprzeć. Zaprosić na chwilę oddechu i refleksji w codziennej gonitwie.

Wierzę, że wszystkich zmian, jakich oczekujemy w swoim życiu, musimy poszukać w sobie.

Bądźcie zmianą, której chcecie. Gandhi

Jestem trenerką mentalną, coachem, trenerką kompetencji miękkich, trenerką energii osobistej, współautorką 3 książek „Wychowanie do Osobistego Rozwoju. Pomysły na lekcje rozwijające kompetencje miękkie i umiejętności osobiste wśród dzieci i młodzieży” oraz „Nauczyciel Mentor – zbuduj klasę marzeń.”

Skończyłam filologię polską, jakiś czas pracowałam jako dziennikarka. Jestem również dyplomowanym pracownikiem bankowym.  Mam 15 – letnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą. W tym okresie budowałam zespoły i wspierałam je w rozwoju, przekraczaniu swoich barier. Wiem, jak trudno jest znaleźć równowagę w pogoni za sukcesem zawodowym  i ustabilizowanym, szczęśliwym życiem rodzinnym. Wiem, jak trudno jest być zaangażowanym pracownikiem, szefem, partnerem, rodzicem i jak łączyć te role. Sama jestem żoną i mamą dwójki dzieci.

Mam za sobą kilka projektów dla dużych firm, gdzie pomagałam stworzyć model zarządzania energią zespołu, by pracował wydajnie i efektywnie.

Kilka zespołów sprzedażowych przeprowadziłam przez proces zmiany i fuzji, dając im narzędzia do pracy ze sobą, swoimi celami, wartościami i odpornością psychiczną.

Bliska jest mi praca z dziećmi i młodzieżą nad rozwojem kompetencji miękkich – stąd pomysł na książki, które wspomagają nauczycieli, rodziców i dzieci w rozwoju.

Najbliższe jest mi pojęcie energii mentalnej. Wierzę, że umiejętne określenie swoich źródeł energii i świadome czerpanie z nich podnosi jakość życia.

Poznaj moje wartości

W życiu kieruję się 7 nadrzędnymi wartościami:

Zdrowie – uważam, że stanowi parasol dla wszystkich innych życiowych działalności. Ważne jest dla mnie zdrowie w głowie, zdrowe pozytywne myśli, brak ograniczających przekonań.

Rodzina – jest dla mnie filarem i fundamentem życia.

Rozwój – życie to dla mnie podróż a rozwój pozwala nam szybciej się poruszać.

Radość – uwielbiam się cieszyć, doceniać drobne rzeczy, dbam o swoje wewnętrzne dziecko. Pomaga mi to w dostrzeganiu głęboko ukrytego piękna, wyzwalaniu kreatywności.

Uczciwość – uczciwość wobec siebie i innych.

Spokój – spokój jest moją ukochaną wartością. Nie utożsamiam go z siedzeniem w fotelu z książką i herbatą (choć uwielbiam), ale takim życiem, które pozwala mi zasypiać snem dziecka – bez wirujących w głowie problemów, wyrzutów sumienia i poczucia winy.

Przyjaźń – jeśli życie jest przechadzką po ogrodzie to przyjaźń ławeczką pod różanym krzewem.

Dla kogo to miejsce?

Dla wszystkich, którzy chcą świadomie zarządzać energią i jakością swojego życia. Dla tych, którzy przy wsparciu treningu mentalnego chcą podnieść jakość swojego życia:)

Media:

Możesz mnie też znaleźć na Instagramie i Linkedin.

Przyłącz się do mnie na facebooku, a będzie nam raźniej!

 

Marzena Kud

marzena@fitspirit.pl